jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۱۸۲۵۸ ۱۲ تير ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

دکترعلی عسکری، رئیس رسانه ملی روز گذشته و همزمان با روز جهانی قدس از خبرگزاری صداوسیما و فعالیت شبکه‌های پنج، خبرو شبکه HD تهران بازدید کرد.

به گزارش جام‌جم، رئیس رسانه ملی با حضور در جمع خبرنگاران و مدیران خبرگزاری صداوسیما از مجموعه فعالیت‌های آنان در روز جهانی قدس تقدیر کرد. وی همچنین با حضور در استودیو پخش شبکه پنج سیما به عوامل ویژه‌برنامه روز قدس این شبکه خسته‌نباشید گفت. رئیس سازمان صداوسیما همچنین ضمن بازدید از بخش‌های تحریریه خبر، رژی و استودیوها، نودال و دریافت ارتباط زنده، از مدیران و کارکنان این شبکه به خاطر پوشش مناسب مراسم و برنامه‌های روز جهانی قدس قدردانی کرد. همچنین در این روز، دکتر علی‌عسکری از بخش‌های مختلف شبکه HD تهران نیز بازدید کرد. در این بازدید، کارکنان شبکه تهران به‌خاطر تازه‌تأسیس بودن این شبکه، برخی از محدودیت‌ها و نیازهای فنی را با ریاست سازمان در میان گذاشتند. رئیس رسانه ملی از فعالیت‌ها و زحمات کارکنان این شبکه نیز به خاطر پوشش مناسب مراسم و برنامه‌های روز جهانی قدس قدردانی کرد.

رضا قدیمی، مشاور رئیس رسانه ملی شد

دکتر علی‌عسکری، رئیس سازمان صداوسیما در حکمی مهندس رضا قدیمی را به سمت «مشاور رئیس سازمان» منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ دکتر علی‌عسکری در این حکم آورده است: جناب اقای مهندس رضا قدیمی، نظر به سوابق ارزشمند فنی، اجرایی و فرهنگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور رئیس سازمان» منصوب می‌شوید. هماهنگی و تحرک بیشتر در حوزه فضای مجازی و فناوری‌های مربوطه، از جمله ماموریت‌های جنابعالی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر