jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۱۷۶۸۹   ۰۹ تير ۱۳۹۵  |  ۱۰:۳۰

برانکو ایوانکوویچ بعد از قطعیت قرارداد رامین رضاییان و مهدی طارمی، سکوت خود را در این باره شکست.

برانکو: کاش رامین و مهدی جنتلمنانه تر رفتار می کردند

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ورزش سه ، سرمربی پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما حرف های خود را از این شروع کرد: خبر حضور رضاییان و طارمی در ریزه اسپور را شنیده ام و تصور می کردم آنها قصد ندارند با پرسپولیس ادامه دهند. به هرحال زندگی همین است و باید برای آماده کردن چهره های جدید آماده باشیم و این مساله برای ما هم صادق است. من برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت می کنم.

وقتی از برانکو درباره نحوه جدایی این دو سوال میکنیم و اینکه این دو با این اتفاق تمرکز و وقت پرسپولیس را گرفتند او می گوید: در این زمینه خیلی دوست ندارم حرف بزنم. این دو از ستاره های فصل گذشته پرسپولیس هستند و ما یک فصل خوب را در کنار هم پشت سر گذاشتیم. لحظه های خوبی داشتیم و می توانستیم جام را بالای سر ببریم. به هرحال نقصان هایی هم وجود دارد و من فقط به این نکته اشاره می کنم که کاش رامین و مهدی جنتلمنانه تر رفتار می کردند و مردانه با هواداران وداع می گفتند.

وی ادامه داد: ما وقت زیادی را پای جدایی این دو از دست دادیم در حالی که می شد خیلی دوستانه رفتار کرد و دیگران را از تصمیم آگاه کرد و برای پیشرفت مسیر تازه را در پیش گرفت و من این را درک میکنم. بازیکنان به دنبال پیشرفت و پول بیشتر هستند و این مساله باید در مسیر درست قرار گیرد. من متاسفم که این در ستاره اکنون دچار خشم طرفداران هستند.

برانکو ایوانکوویچ ادامه داد: البته امیدوارم با ادامه تمرینات و حضور بازیکنان جدید توجه طرفداران از این سمت برداشته شود. در نهایت این تیم است که می ماند و مربی و بازیکنان می آیند و می روند و این در همه جا صادق است. کار کردن و تمرین کردن و ساختن دوباره تیمی که مثل سال گذشته مردم را با آن خوشحال کنیم و از بازیکنان و هواداران می خواهم در این مسیر همچنان کنار ما باشند.

برانکو درباره جانشینان احتمالی این دو بازیکن در ترکیب خود می گوید: در پست دفاع راست سه بازیکن دیگر دارم و فکر نمی کنم مشکلی از این بابت متوجه ما شود و در مورد طارمی اوضاع کمی متفاوت است و شما به سختی می توانید کسی را جانشین بهترین گلزن فصل گذشته کنید اما تصور من این است که خط حمله فوق العاده است و با بازیکنانی که داریم جای خالی مهدی را پر میکنیم. من باز هم برای این دو بازیکن آرزوی موفقیت و درخشش در لیگ ترکیه را دارم و این نهایت آرزوی یک سرمربی برای شاگردانش است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نرم افزار موبایل
-
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
به داشته هات بناز نه به رفتنیها , فوتبال ...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها