jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۹۱۶۸   ۰۳ خرداد ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۱

مقیمی معاون هماهنگی امور عمرانی وزارت کشور که در همایش معاونین عمرانی استانداری های سراسر کشور در شهرکرد سخن می گفت اعلام کرد: در تمام ایران 54 هزار و200 پروژه نیمه تمام است

وی گفت 9080 پروژه ملی و45146 پروژه استانی نیمه تمام در سطح کشور وجود دارد و اتمام این پروژه ها بالغ بر21800 میلیارد تومان بودجه می خواهد. اجرای این پروژه ها تا حدودی مشکل اشتغال را در کشور حل خواهد کرد مقیمی گفت : با اعتباری بالغ بر900 میلیارد تومان در سال 1381 سیصد هزار فرصت شغلی ایجاد خواهد شد. دولت برای عملی شدن طرح های ایجاد اشتغال در سال 1381 ،87 میلیارد تومان بیمه کارگران را پرداخت خواهد کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر