تیم های ملی فوتبال رومانی و آلبانی در سومین دیدار خود در مرحله گروهی یورو 2016 برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آلبانی به پایان رسید.آلبانی با این پیروزی سه امتیازی شد و باید منتظر بماند و ببیند که آیا می تواند به عنوان یکی از چهار تیم برتر سوم به مرحله بعد صعود کند یا خیر.
کد خبر: ۹۱۵۰۷۱
آلبانی 1 رومانی صفر/ خداحافظی شاگردان یوردانسکو +عکس

به گزارش جام جم آنلاین، تیم ملی آلبانی که در دو دیدار قبلی گروه A برابر فرانسه و سوئیس شکست خورده بود در دیدار یکشنبه شب برابر رومانی توانست با یک گل به پیروزی برسد و در رده سوم گروه قرار بگیرد. نتیجه ای که به حذف تیم رومانی منجر شد.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 14، بازیکنان رومانی اولین موقعیت بازی را ایجاد کردند اما ضربه الیبک راهی به چهارچوب دروازه بریشا پیدا نکرد.

چند دقیقه بعد نوبت بازیکنان آلبانی بود که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شوند اما لنیانی نتوانست از این موقعیت استفاده کند. بازی به همین شکل ادامه داشت تا اینکه در 10 دقیقه پایانی نیمه اول بازیکنان آلبانی کنترل بازی را در دست گرفتند و سرانجام به گل رسیدند.

پس از اینکه مموشای و هیسای دو موقعیت خوب را از دست دادند، در دقیقه 43 سادیکو کار را تمام کرد. ارسال خوب مموشای به روی دروازه رومانی با ضربه این بازیکن حساب کار را1 بر صفرکرد؛ نتیجه ای که تا پایان نیمه اول پا برجا ماند.

نیمه دوم را آلبانی بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بود اما هرچه از نیمه دوم سپری می شد، بازیکنان رومانی بیشتر کنترل اوضاع را در دست می گرفتند. حتی در دقیقه 72 شاگردان یوردانسکو در آستانه زدن گل تساوی قرار گرفتند اما حضور به موقع آیتی، دروازه آلبانی را نجات داد.

چند دقیقه بعد بار دیگر رومانی صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد اما ضربه آندونه بعد از عبور از بریشا به تیر دروازه برخورد کرد. حملات رومانی ادامه پیدا کرد و در مقابل آلبانیایی ها به دنبال زدن گل دوم روی ضدحملات بودند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با همان یک گل به پایان رسید.

منبع: ورزش سه

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها