jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۹۱۴۸۱۶   ۳۰ خرداد ۱۳۹۵  |  ۱۳:۳۵

کولیوند در گفت و گو با جام جم آنلاین:

ورود مجلس به موضوع انفجار اخیر در شهران

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به انفجار اخیر در شهران گفت: این کمیسیون بلافاصله پس از تشکیل اعضای هیات رییسه اش گروهی را برای تحقیق در مورد علت حادثه به محل اعزام می کند.

ورود مجلس به موضوع انفجار اخیر در شهران

محمد جواد کولیوند در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، گفت: بعد از ظهر امروز هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی تعیین خواهد شد.

وی ادامه داد: بلافاصله پس از تعیین هیات رییسه وظیفه ای را تعریف می کنیم تا گروهی به محل حادثه رفته و در مورد علت ماجرا تحقیق کنند.

این عضو کمیسیون شوراها افزود: در حال حاضر نمی توانم در مورد علت اصلی این حادثه توضیحی بدم و باید در موارد این چنینی گروهی به محل رفته تا گزارش متقنی ارایه شود.

ساعت 4 و 30 دقیقه بامداد جمعه در تقاطع خیابان یکم شهران و خیابان کوهسار (در شمال غرب تهران) حادثه انفجار لوله گاز رخ داد.

انفجار لوله گاز موجب ایجاد گودالی به طول حدود 100 متر و عرض و عمق بیش از 50 متر و ریزش کارگاه مترو شده است.دو ساختمان اداری و مسکونی در محل حادثه دچار حریق شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها