jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۲۸۷۰   ۲۴ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که برای استقلال در ماه‌های اخیر رخ داد، جابه‌جایی در کادرفنی بود. پرویز مظلومی با کارنامه‌ای عجیب و ناکامی بزرگ، از استقلال جدا شد تا علیرضا منصوریان جای او را بگیرد.

منصوریان، یک مربی با ایده‌های جذاب است که دستپخت او را در سال‌های اخیر چشیده‌ایم و می‌دانیم با انرژی‌ که دارد، می‌تواند استقلال را متحول کند. اما موضوع بعدی، پایان یافتن دوران خان‌ها در استقلال است. امیرخان، منصورخان، پرویزخان، بهرام‌خان و چند خان دیگر از این باشگاه دور شده‌اند و نوبت به مربیان جوان و باانگیزه رسیده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر