مادر شهید جمال‌الدین محمدی گفت: پسرم ساعت 9 چهارشنبه به دنیا آمد و در همان ساعت و همان روز با کسب درجه شهادت از دنیا رفت.
کد خبر: ۹۱۲۶۳۵
شهیدی که ساعت 9 چهارشنبه متولد و به شهادت رسید

به گزارش جام جم آنلاین ، جمال‌الدین محمدی دوم ماه رمضان سال 69 در منطقه سیستان و بلوچستان درجبهه مبارزه با مواد مخدر به شهادت رسید.

سردار اسدالله هادی‌نژاد معاون امور بین‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر به همراه فرماندار سنندج، جانشین مرزبانی کردستان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان با خانواده این شهید دیدار کردند.

مادر شهید محمدی با توصیف خصوصیات اخلاقی پسر شهیدش، گفت: وی ضمن اینکه اخلاق خوبی داشت، به نظام اسلامی بسیار وفادار بود و در یکی از خاطراتش نوشته بود که از خداوند می‌خواهم در راستای خدمت به نظام، موفق باشم.

این مادر شهید افزود: ماه مبارک رمضان بود که ما برای دیدار با پسرم به استان سیستان و بلوچستان سفر کردیم و چند روزی در آنجا بودیم، یک شب به خانه برگشت و گفت که یکی از سربازان وی در امر مبارزه با مواد مخدر شهید شده است که من باید تاوان خون وی را از مسببان آن بگیرم.

وی تصریح کرد: صبح بعد از خوردن سحری، از خانه خارج شد و در آن زمان یادداشتی نوشته بود که من به ماموریت می‌روم و برگشتنم معلوم نیست.

مادر شهید محمدی عنوان کرد: در همان روز به ما اطلاع دادند که سرگرد محمدی به همراه 6 سرباز و درجه‌دار دیگر در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: شهید محمدی ساعت 9 روز چهارشنبه به دنیا آمد و در همان ساعت و همان روز با کسب درجه شهادت، از دنیا رفت.

وی از مسوولان خواست تا نگذارند خون شهیدان این مرز و بوم پایمال شود و از خداوند درخواست کرد که هیچ وقت امنیت و آسایش ایران را از ملت نگیرد.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها