jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۱۰۵۱۴   ۱۶ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

مرد افغان که برای تسویه حساب اختلاف ملکی، هموطن خود را در تهران به قتل رسانده بود پس از هفت ماه سکوت خود را شکست.

به گزارش جام‌جم، چهاردهم آبان سال گذشته مرد میانسالی به کلانتری خانی آباد مراجعه کرد و از ناپدید شدن برادرش که کارگر ساختمانی بود خبر داد. مرد میانسال به ماموران پلیس گفت: تبعه افغانستان هستم و چند سالی است همراه برادر کوچکم به نام نور محمد که 26 سال دارد،‌برای کار به ایران آمده‌ایم. برادرم در یک ساختمان نیمه‌کاره حوالی خانی‌آباد کار می کرد که دو روز است ناپدید شده و خبری از او ندارم.

ماموران پلیس آگاهی در تحقیقات اولیه متوجه شدند نورمحمد آخرین بار حوالی میدان بهشت در محله نازی آباد دیده شده و بعد از آن کسی از او اطلاعی ندارد.

کارآگاهان تحقیقات را روی افراد مرتبط با پسر جوان متمرکز کردند تا این‌که مشخص شد خانواده نورمحمد در افغانستان با خانواده دیگری دارای اختلافات ملکی هستند که پسر این خانواده در محدوده میدان بهشت در یک ساختمان نیمه‌کاره کار می‌کند. با شناسایی هویت پسر 28 ساله به نام احمد، کارآگاهان متوجه شدند او از آنجا به افغانستان فرار کرده است. در حالی که تحقیقات برای یافتن پسر افغان ادامه داشت، کارآگاهان متوجه شدند احمد دوباره به ایران بازگشته و این‌بار با هویت جعلی در شیراز مشغول کار شده است. سرانجام چهارم فروردین امسال پسر افغان در شیراز دستگیر شد.

احمد شنبه هفته گذشته پس از روبه‌رو شدن با شواهد پلیسی، به قتل هموطنش اعتراف کرد و گفت: به خاطر اختلافات قدیمی نورمحمد را خفه کردم و جسدش را در چاه 20 متری انداختم. با اظهارات قاتل 28 ساله افغان، کارآگاهان برای پیدا کردن جسد نور محمد در ساختمان مورد نظر حاضر شده و با کمک متهم پس از پنج روز جست‌وجو بقایای جسد را از داخل چاه کشف کردند. پس از کشف جسد، با دستور قاضی مرادی، بازپرس جنایی تهران متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر