jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۷۴۳۴   ۰۴ خرداد ۱۳۹۵  |  ۰۸:۲۸

تراکتورسازی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف تیم العین می رود.

ژنرال و تراکتورسازان به دنبال خلق حماسه

به گزارش جام جم ورزشی ، تراکتورسازی در شرایطی به مصاف العین می رود که در دیدار رفت چهار گل خورد و اکنون برای صعود به مرحله بعد به چیزی شبیه خلق حماسه نیاز دارد.

شانس تراکتورسازی برای صعود به مرحله بعد خیلی کم است اما می توان در انتظار یک شاهکار بزرگ از سوی امیر قلعه نویی هم بود. نتیجه سه بر صفر تبریزی ها را به مرحله بعد آسیا می رساند هر چند رقم خوردن چنین نتیجه ای آن هم با توجه به میزان آمادگی حریف خیلی بعید است.

خط دفاع تراکتورسازی در بازی رفت بی‌نظم و بدون تمرکز بازی کرد و نتیجه بازی به سود حریف اماراتی رقم خورد. قلعه‌نویی باید هرآنچه از مربیگری می‌داند را در این بازی ارائه کند. قطعا روز سه‌شنبه ورزشگاه یادگار امام تبریز به طور کامل در اختیار هواداران پرشور تراکتورسازی خواهد بود و آنها از ثانیه اول تا دقیقه آخر مسابقه یک نفس تیم محبوب‌شان را تشویق می‌کنند تا زمینه‌ساز یک پیروزی بزرگ و صعود افتخار آفرین شوند.

تراکتورسازی در این مسابقه شجاع‌ خلیل‌زاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت با این حال سرخپوشان تبریزی برای پیروزی و اعاده حیثیت به مصاف تیم اماراتی خواهند رفت.

باشگاه النصر دوبی جنگ روانی را پیش از حضور در مسابقه آغاز کرده است و اماراتی‌ها خواهان تامین امنیت!! خود در ایران شده‌اند. به نظر می‌رسد باشگاه تراکتورسازی میهمان‌نوازی شایسته‌ای از حریف در خارج از میدان انجام می‌دهد و در میدان مسابقه هم دسته‌گلی را تقدیم حریف پرمدعای خود خواهد کرد تا جشن صعود در تبریز برگزار شود.

این بازی ساعت 20 در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر