jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۴۷۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۴۰

اعضای یک خانواده‌ ۵ نفره عراقی که از دست داعش فرار کرده بودند در بیابان‌های این کشور به‌ علت تشنگی جان باختند.

اعضای یک خانواده‌ عراقی فراری از داعش به دلیل تشنگی جان باختند

به‌ گزارش جام جم آنلاین ، بعد از آنکه‌ اعضای یک خانواده‌ عراقی توانستند از دست داعش فرار کنند، در بیابان‌های این کشور سرگردان شدند و از تشنگی جان دادند.

بر اساس این گزارش، این خانواده‌ عراقی از منطقه‌ الحویجه‌ پا به‌ فرار گذاشتند و بعد از متواری شدن در بیابان‌‌‌‌های عراق، در حد فاصل بین الحویجه‌ و العلم از تشنگی جان باختند.

اعضای این خانواده‌ عراقی ۵ نفر بودند. پدر و مادری عراقی که‌ به‌ همراه‌ ۳ فرزند خویش از هراس داعش سر به‌ بیابان‌های عراق سپردند.

جنازه‌ های اعضای این خانواده در کنار یکدیگر در بیابان های اتراف العلم پیدا شده‌ است و پزشکان عراقی علت مرگ را تشنگی اعلام کردند.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
-
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
ای لعنت براین خاندان آل سعود وحشی
۰
۰
ایرانی
-
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
لعنت بر هر چی داعشی خدا نابودتون كنه
۰
۰

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر