jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۴۷۵ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۷

شرکت خطوط هوایی مصر با صدور بیانیه ای اعلام کرد که هواپیمای مفقود شده این کشور به احتمال زیاد در دریای مدیترانه سقوط کرده است.

هواپیمای مصری به احتمال زیاد در دریای مدیترانه سقوط کرده است

به گزارش جام جم آنلاین ، شرکت خطوط هوایی مصر با صدور بیانیه ای به تشریح جزئیات ناپدید شدن هواپیمای این کشور که از پاریس به سمت قاهره در پرواز بود، پرداخت.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: هواپیمای مفقود شده از نوع «ایرباس ۳۲۰» بوده که تعداد دقیق سرنشینان آن ۶۶ نفر بوده است.

در ادامه این بیانیه آمده است: در میان سرنشینان ۳ کودک، ۳ عنصر امنیتی وجود داشته و ۷ نفر دیگر از خدمه هواپیما بودند.

شرکت خطوط هواپیمایی مصر در ادامه آورده است: در میان سرنشینان هواپیمای مفقود شده افرادی با تابعیت های مصری، سعودی، فرانسوی، انگلیسی و عراقی دیده می شوند.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: این هواپیما در ساعت ۲:۴۵ دقیقه بامداد به وقت قاهره از دستگاه های راداری محو شد و هم اکنون تلاش های گسترده نیروهای مسلح و کمیته های امداد رسانی برای یافتن آن آغاز شده است.

شرکت خطوط هوایی مصر همچنین اعلام کرده است که خلبان هواپیمای مفقود شده پیش از ناپدید شدن این هواپیما حتی یک درخواست هم برای امدادرسانی ارائه نکرده بود.

از سوی دیگر، یک منبع آگاه اعلام کرده است که یونان در عملیات جستجو برای یافتن هواپیمای مصری مفقود شده مشارکت خواهد کرد.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر