jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۴۰۵ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

معاون اول قوه قضاییه با بیان این‌که دیدار فائزه هاشمی با اعضای فرقه ضاله بهائیت زشت و قبیح بود، گفت: مطابق قانون با وی برخورد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران افزود: تا آنجا که من رصد کردم بسیاری از مردم، مراجع تقلید، علما و حتی پدر ایشان این کار را تقبیح کردند. وی تصریح کرد: زشت‌تر از این کار، این است که بعد از همه این تقبیح‌ها و این‌که پدر ایشان به وی سفارش کردند که کارشان را جبران کنند وی عذرخواهی نکرد و حقیقتا جای تاسف دارد. معاون اول قوه قضاییه خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی هر جرمی که اتفاق بیفتد در نوع خود آن را دنبال می‌کند و با این مساله هم مانند سایر موارد به صورت مقتضی و طبق قانون و براساس آنچه که قانون معین کرده، رفتار می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر