jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۵۴ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

جواد نکونام، کاپیتان سابق تیم ملی که این روزها به تهران برگشته و در کنار استراحت، به تمرینات انفرادی‌اش ادامه می‌دهد، درباره لیگ برتر و موفقیت استقلال خوزستان می‌گوید: «ویسی مربی خیلی خوبی است. او نشان داده که دنبال علم و دانش است. وقتی مربی جوانی مثل او یا منصوریان در نفت و گل‌محمدی در ذوب‌آهن موفق می‌شوند، باعث خوشحالی است. این یعنی باید به مربیان جوان میدان دهیم و به آنها اعتماد کنیم.

من نمی‌خواهم بگویم مربیان باتجربه هیچ‌کدام دنبال دانش نیستند. اتفاقا بعضی از آنها هر روز مشغول به‌روز کردن اطلاعاتشان هستند. یک نمونه همین کارلوس کی‌روش است که کار با او انگار به دانشکده مربیگری رفته‌اید.»

او در پاسخ به این پرسش که به نظر شما چه بازیکنان جوانی بهترین بازیکنان لیگ برتر بودند، می‌افزاید: «وحید امیری بازیکن نفت تهران و مهدی ترابی بازیکن سایپا را بسیار موثر دیدم. البته بازیکنان جوان دیگری هم بودند که خوب کار کردند، اما به نظرم این دو بهترین بازیکنان لیگ برتر بودند. هر دو فوق‌العاده بازی کردند.

البته قطعا این بازیکنان با حضور در اروپا بیشتر پیشرفت می‌کنند. امیدوارم که خودشان به فکر رفتن به اروپا باشند. درست است رفتن به این باشگاه‌ها از نظر مالی به ضرر بازیکنان است، اما قطعا با پیشرفت بیشتر می‌توانند قراردادهای بهتری ببندند. مهم‌ترین نکته این است که در فوتبال حرفه‌ای رشد پیدا می‌کنند.»

نکونام در پایان درباره سقوط پاس به لیگ دو بیان می‌کند: «چه باید بگویم؟ انگار دستی دستی پاس را کشته‌ایم. تیمی که یک روز قهرمان لیگ برتر شد و برای تمام رقبا مشکل درست می‌کرد، حالا به دسته دوم سقوط کرده است. کسانی که این تیم را از تهران به همدان منتقل کردند، باید شرمنده باشند.

امیدوارم این اتفاق، عبرتی باشد برای آن دسته از مسئولانی که به دلیل اهداف سیاسی‌شان، تیم‌ها را بازیچه قرار می‌دهند.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر