jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۶۳۴۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

نوه شیشه‌ای که پدربزرگ و مادربزرگ خود را به قتل رسانده بود، پس از دستگیری ادعای عجیبی را مطرح کرد.

به گزارش جام‌جم، 16 اردیبهشت امسال مردی برای سرکشی به خانه ویلایی والدینش به یکی از محله‌های شهر پرند رفت اما کسی در را باز نکرد. سراغ آنها را از همسایه‌ها گرفت که آنها نیز خبری نداشتند. او سپس با پلیس تماس گرفت و همراه آنها به خانه پدری‌اش رفت که معلوم شد زوج سالخورده با ضربه‌های متعدد چاقو به قتل رسیده‌اند.

با گزارش این جنایت به محسن پورساداتی، کشیک قتل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رباط کریم، اجساد قربانیان به پزشکی قانونی منتقل شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد طلاهای مادربزرگ و خودروی پراید پدربزرگ به سرقت رفته است. این در حالی بود که نوه این زوج که با آنها زندگی می‌کرد نیز به طور مرموزی آنجا را ترک کرده و کسی از او خبری نداشت. او به عنوان تنها مظنون، تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، او از سال‌ها پیش که والدینش ازهم جدا شده بودند، به خانه مقتولان آمده بود و از چندی قبل هم معتاد به شیشه شده بود.

این در حالی بود که چند روز بعد از این جنایت خودروی پراید سرقتی مقتول بدون سرنشین در یکی از محله‌های تهران، کشف شد. سرانجام دو روز پیش ماموران مطلع شدند نوه ناخلف به محل جنایت بازگشته و در حال پرسه زدن در آنجاست. ماموران به آنجا رفتند و با شناسایی متهم او را دستگیر کردند.

پسر شیشه‌ای با انتقال به پلیس آگاهی در اظهاراتش به افسر تحقیق گفت: معتاد به شیشه بودم، آن شب هم دوباره مصرف کردم. درجریان توهم ناشی از شیشه صداهایی به من الهام می‌کرد که باید پدبزرگ و مادربزرگم را بکشم. ابتدا سراغ مادر بزرگم رفتم و خواستم طلاهایش را به من بدهد که قبول نکرد. پدربزرگم با شنیدن سر و صدایمان به اتاق آمد . وی اضافه کرد: با پدربزرگم درگیر شده و او را با ضربه‌های چاقو کشتم. بعد هم سراغ مادربزرگم رفته و با چاقو چند ضربه به او زدم. طلاهای مادربزرگم را دزدیدم و با سرقت خودروی پراید پدربزرگ، خانه را ترک کردم. چند شب در خودرو خوابیدم تا این که از ترس دستگیری، خودرو را بعد از چند روز در محله‌ای رها کردم.

سرهنگ منصور خدادادی، رئیس پلیس آگاهی ویژه غرب استان تهران در این باره گفت: با اعتراف و ادعای مطرح شده توسط متهم، او با دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی معرفی شده تا سلامت روانی‌اش بررسی شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر