jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۶۲۱۱ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۸:۵۴

در تازه ترین عملیات تبادل اسرا بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح، بیش از ۳۰ سرباز سوری آزاد شدند.

تبادل اسرا بین ارتش سوریه و گروه‌های مسلح در حومه حلب + عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، منابع محلی گفتند که تبادل اسرا بین دولت سوریه و گروههای مسلح با نظارت هلال احمر سوریه در حومه حلب، صورت گرفت.

بر اساس این گزارش بیش از 30 سرباز سوری آزاد شدند و اجساد تعدادی از شهدا نیز به ارتش سوریه تحویل داده شد. دولت سوریه نیز 25 تن را از زندانیان خود آزاد کردند.

این منابع گفتند که در بین اسرای آزاد شده 4 مرد و یک مادر و فرزند حضور دارند که اهل شهرک الزهراء در حومه شمالی حلب هستند. گروه تروریستی جیش المجاهدین حدود یکسال و سه ماه قبل این افراد را به اسارت گرفت و آنها را تحویل گروه تروریستی النصره داد.

این منابع تاکید کردند که عملیات تبادل اسرا کاملاً سری صورت گرفت و روز گذشته اعلام شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر