jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۹۰۶۰۶۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۵۵

میزبانی جام کنفدراسیون والیبال آسیا از هندی ها سلب شد.

چرا میزبانی هند در والیبال کنفدراسیون آسیا سلب شد؟

به گزارش جام جم ورزشی ، کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) قبلا میزبانی پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا را به هند واگذار کرده بود، اما اختلاف داخلی فدراسیون والیبال هند AVC را نسبت به این میزبانی مردد کرده بود.

این موضوع در اجلاس هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا که 18 اردیبهشت ماه در مقر این کنفدراسیون در شهر بانکوک تایلند برگزار شد، مطرح و با پیشنهاد رئیس فدراسیون والیبال ایران و عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال فرصت یک هفته ای به هند برای حل مشکلاتش داده شد.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: من با شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا درباره نظر نهایی AVC برای این موضوع مکاتبه کردم و امروز جواب این مکاتبه را دریافت کردم.

سعید درخشنده با اشاره به اختلافات درونی فدراسیون والیبال هند گفت: کنفدراسیون والیبال آسیا و داورزنی به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی تلاش زیادی برای حل مشکلات داخلی فدراسیون والیبال هند انجام دادند، اما گویا این اختلافات همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: به همین دلیل کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی را از این کشور گرفت و به تایلند واگذار کرد.

عضو کمیته مسابقات کنفدراسیون والیبال آسیا افزود: بر این اساس پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه مردان با تاخیری 10 روزه، از 8 تا 14 مهرماه به میزبانی تایلند و با حضور هشت تیم برتر قاره آسیا برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر