jamejamonline
ورزشی ورزش های پایه کد خبر: ۹۰۶۰۲۹ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۱۶

مریم طوسی باید از آخرین فرصت خود جهت کسب سهمیه المپیک استفاده کند.

آخرین تلاش های «دختر باد» برای تصاحب سهمیه المپیک

به گزارش جام جم ورزشی ،مریم طوسی دونده تیم ملی دوومیدانی بانوان که در حال حاضر تنها امید بانوان برای کسب سهمیه المپیک است، در نظر دارد برای کسب سهمیه المپیک در چندین رقابت بین‌المللی شرکت کند.

فدراسیون دوومیدانی پیش‌بینی کرده است که طوسی در رقابت‌های ترکیه و قزاقستان شرکت کند تا بتواند سهمیه المپیک را کسب کند.

طوسی که برای کسب سهمیه دوی 200 متر تلاش می‌کند حاضر است با هزینه شخصی هم در برخی از رقابت‌ها و رویدادهای بین‌المللی شرکت کند.

رقابت‌های آذربایجان که 7 خرداد برگزار می‌شود یکی از تورنمنت‌های بین‌المللی است که طوسی در نظر دارد با هزینه شخصی در آن حاضر باشد.

جام کازانف قزاقستان هم که 5 و 6 تیر برگزار می‌شود آخرین فرصت طوسی برای گرفتن سهمیه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر