jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۹۷۰ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

درحالی‌که براساس توافق هسته‌ای، واشنگتن موظف به برداشتن محدودیت‌ها در مسیر تجارت جهانی ایران است، اما دیروز هاگار چمالی سخنگوی اسبق وزارت خزانه‌داری آمریکا در یادداشتی به اعتراض بانک‌های اروپایی به کارشکنی‌های آمریکا در مسیر برجام واکنش نشان داده و نوشته در صورتی که ایران، تجارت می‌خواهد باید رفتارش را تغییر بدهد.

به گزارش فارس، وی در این یادداشت، ایران را به تروریسم متهم کرده است. همزمان، جک لو وزیر خزانه‌داری آمریکا بار دیگر تأکید کرد تحریم‌های غیرهسته‌ای علیه ایران کماکان پابرجاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر