jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۹۰۵۶۹۱ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۹

اگر از هدست‌های واقعیت مجازی استفاده کرده باشید حتما متوجه شده‌اید این ابزارها علاوه بر هیجان‌انگیز بودن و تجربه متفاوتشان، وسیله خوبی برای استفاده بلندمدت نبوده و بعد از مدتی موجب سرگیجه و حالت تهوع کاربر می‌شوند.

25 ساعت زندگی در واقعیت مجازی

به گزارش جام جم کلیک ، پس می‌توان نیتجه گرفت این تکنولوژی نوپا چندان ابزار مناسبی برای استفاده بلندمدت نیست. همین سختی استفاده طولانی از هدست‌های واقعیت مجازی باعث شده فردی به فکر رکورد زدن حضور در دنیای واقعیت مجازی بیفتد. این مرد میانسال که درک وسترمن نام دارد، توانسته با تحمل 25 ساعت گذاشتن هدست واقعیت مجازی بر چشم، رکورد جهانی بزند و نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.

او در تمام این 25 ساعت مشغول یک بازی نقاشی سه‌بعدی به نام Tilt Brush بوده و کارهای حیاتی مانند غذا خوردن و دفع را هم در همین حالت انجام داده است. جالب این‌که این رکورددار پس از 17 ساعت استفاده از هدست سرانجام دچار سرگیجه و تهوع شده و با وجود بالا آوردن باز هم دست از ادامه برنداشته و از واقعیت مجازی خارج نشده است.

وسترمن پس از 25 ساعت به مدت یک روز تحت مراقبت ویژه قرار داشته تا بدنش به حالت عادی برگردد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر