jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۵۶۳۶ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۹:۵۴

بازیکنان و مربیان تیم لسترسیتی دیروز به میان مردم شهر لسترسیتی رفتند و با آنها جشن قهرمانی گرفتند.

جشن 260 هزار نفری مردم شهر لستر +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، دیروز در شهر لستر غوغایی بر پا بود. اعضای تیم قهرمان این فصل لیگ برتر یعنی لسترسیتی با اتوبوس به میان مردم شهر رفتند و با حضور حداقل 260 هزار نفر این قهرمانی را جشن گرفتند. جای جای این شهر پر از مردم و پلاکارد و بنر بود.

لسترسیتی در حالی قهرمان این فصل لیگ برتر شد که احتمال قهرمانی آنها در ابتدای فصل چیزی در حدود یک در پنج هزار تخمین زده شده بود.

رژه تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس میان مردم شهر حداقل سه ساعت طول کشید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر