jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۹۰۵۶۱۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۴

یک نماینده مجلس با اشاره به دیدار شب گذشته رئیس مجلس با نمایندگان به نقل از لاریجانی گفت: تنهاکشور امن و آرام ایران است که با مدیریت استراتژیک اجازه نداده نا امنی ها و آشوب ها به داخل کشور سرایت کند .

در ضیافت شام لاریجانی با نمایندگان و خانواده هایشان چه گذشت؟

حسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار جام جم آنلاین، با اشاره به ضیافت شام شب گذشته رییس مجلس با نمایندگان مجلس نهم گفت: در این مراسم آقای لاریجانی با اشاره به اینکه اطراف ما همه کشورها دچار ناامنی شده و با بحران روبرو شده و تروریست ها نا امنی ایجاد کرده اند اظهار داشت: تنهاکشور امن و آرام ایران است که با مدیریت استراتژیک اجازه نداده نا امنی ها و آشوب ها به داخل کشور سرایت کند که این موضوع نشان دهنده وحدت ملی،انسجام و مدیریت استراتژیک و نقش رهبری در این زمینه است.

نماینده مردم ورامین افزود: همچنین رییس مجلس از خانواده های نماینده های دوره نهم به دلیل همراهی با نمایندگان و صبر و تحمل آنها تقدیر و تشکر کرد.

نقوی حسینی ادامه داد: مراسم شام دیشب با حضور تمام طیف های نمایندگان و با حضور خانواده هایشان در مجلس برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر