jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۵۳۶۰ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۰۵

مقاله رابرت فیسک در درباره شهید بدرالدین؛

عربستان و اسراییل بیشترین نفع را از این واقعه بردند

رابرت فیسک خبرنگار انگلیسی در مقاله ای درباره شهید مصطفی بدرالدین که در روزنامه ایندیپندنت منتشر شد نوشت:عربستان و اسراییل بیشترین نفع را از این واقعه برده اند .

عربستان و اسراییل بیشترین نفع را از این واقعه بردند

به گزارش جام جم آنلاین،فیسک حدود چهل سال است در لبنان اقامت دارد . او به لحاظ بیان مواضع منصفانه به شدت و بارها هدف حمله و انتقاد لابی صهیونیستها و رژیم سعودی قرار گرفت .

رابرت فیسک به علت نوشتن حقایق حمله ناو امریکایی به هواپیمای مسافربری ایران که منجر به قتل هموطنانمان شد از نشریه تایمز اخراج شد و اکنون این شناخته شده ترین خبرنگار انگلیسی در
ایندیپندنت قلم می زند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر