jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۵۲۹۰ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۴

مشاور امنیت ملی آمریکا گفت: کشورهای جهان می توانند از طریق آژانس بین المللی انرژی اتمی بر فعالیت های ایران نظارت کنند.

رایس: بر فعالیت های هسته ای ایران نظارت داریم

به گزارش جام جم آنلاین ، سوزان رایس مشاور در سخنانی مدعی شد تمام رفتارهای هسته ای ایران تحت نظارت سازمان های بین المللی قرار دارد.

وی گفت: کشورهای جهان در زمان کنونی می توانند اقدامات ایران در دستیابی به سلاح هسته ای را از طریق آژانس بین المللی هسته ای تحت نظارت داشته باشند.

وی افزود: وجود نظارت های آژانس بر فعالیت های هسته ای ایران باعث امنیت منطقه و حفظ منافع آمریکا در سرزمین های اشغالی شده است.

رایس در واکنش به گزارش های منتشر شده علیه «بن رودز» مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: هیچ انحرافی در پوشش گفتگوها با ایران صورت نگرفته است.

رسانه های آمریکا به خصوص روزنامه نیویورک تایمز در گزارش هایی بن رودز را به انحراف افکار عمومی در موضوع گفتگو با مقامات ایرانی و توافق هسته ای متهم کرده اند.

آنها اعتقاد دارند رودز با صحبت های فریب کارانه رسانه ها را از روند اصلی مذاکرات دور کرده است.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر