jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۵۲۵۳ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

راز دسیسه زنانه در اسیدپاشی شبانه به زوج جوان در گناباد فاش شد.

تحقیقات پلیسی و قضایی نشان داد اسیدپاشی در ساعت 4 بامداد یکشنبه 19 اردیبهشت در خیابان سلمان فارسی گناباد رخ داد و مردی به نام امیر و همسرش وقتی در خانه خوابیده بودند از سوی شخصی که وارد خانه‌شان شده بود هدف اسیدپاشی قرار می‌گیرند که امیر با توجه به سوختگی شدید به بیمارستان امام رضای مشهد انتقال می‌یابد و همسرش نیز در بیمارستان گناباد تحت درمان قرار می‌گیرد. مأموران درمراحل نخست تحقیقاتی خود همسر 23 ساله امیر را تحت بازجویی قرار می‌دهند‌ وی اظهار بی‌اطلاعی می‌کند تا این‌که زن جوان در تحقیقات علمی پلیس وقتی در برابر شواهد و مستنداتی قرار می‌گیرد لب به اعتراف گشوده و پرده از دسیسه زنانه در اسیدپاشی برمی‌دارد. این زن گفت از مدت‌ها قبل با امیر اختلاف داشتم و فشارهای روانی زیادی به من وارد شده بود. خیلی از دست او عذاب می‌کشیدم و با احساس تنهایی شدید با مردی 50 ساله آشنا شدم.

وی افزود: چند روز پیش نقشه اسیدپاشی را طراحی کردیم. در آن شب مرد مورد علاقه‌ام طبق نقشه وارد خانه ما شد و اقدام به اسیدپاشی کرد. سرهنگ حسین بیدمشکی جانشین رئیس پلیس استان خراسان رضوی به شوک گفت: در پی این اعتراف‌ها با هماهنگی قضایی مرد اسیدپاش دستگیر شد و پرونده ‌ متهمان در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر