jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۹۰۵۲۰۹ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۴۵

بایرن مونیخ روز گذشته با حضور هواداران بی شمار خود جشن چهارمین قهرمانی پی در پی را گرفت.

بایرن مونیخ هم جشن خیابانی گرفت +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، بایرنی ها به سنت همیشگی شان، قهرمانی شان در رقابت های بوندس لیگا را از روی بالکن شهرداری مونیخ، در حالی که هواداران این باشگاه در میدان مارین پلاتز تجمع کرده بودند، جشن گرفتند. در جشن خصوصی باشگاه بایرن مونیخ برای قهرمانی اش در بوندس لیگا، توماس مولر نقش اول را داشت. او که یکی از شوخ طبع ترین های فوتبال آلمان محسوب می شود، در این جشن هم بیشتر از بقیه هنرنمایی کرد و باعث گرم تر شدن مهمانی بایرنی ها شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر