jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۱۴۶ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی والیبال ایران در حالی در دو دیدار تدارکاتی پیاپی با نتایج 3 بر یک و 3 بر صفر برابر فرانسه تن به شکست داد که به نظر دبیر فدراسیون، این شکست‌ها اهمیتی ندارد!

ملی‌پوشان والیبال ایران در حالی باید تا چندی دیگر در رقابت‌های انتخابی المپیک به میدان بروند که در نخستین تجربه با لوزانو سرمربی آرژانتینی راهی اردوی تدارکاتی فرانسه شدند، اردویی که حاصل آن فعلا دو باخت بوده است. محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون و مدیرفنی تیم ملی درخصوص آن گفت: فکر می‌کنم تیم ایران بهره‌برداری خوبی از دو مسابقه برابر فرانسه کرده باشد. مهم‌ترین نکته این است که در آستانه بازی‌های انتخابی المپیک، کادر فنی و بازیکنان با نقاط ضعف خود آشنا شدند. بازیکنان مشکلاتی داشتند که مهم‌ترین آن زود تسلیم شدن است که باید از نظر روحی و روانی روی آن کار کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر