jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۵۰۰۹ ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

انتشار 500 میلیارد تومان اوراق مشارکت خط2 قطار شهری مشهد آغاز شد.

سخنگوی معاونت اقتصادی شهرداری مشهد در این‌باره گفت: فروش اوراق مشارکت خط2 قطار شهری با هدف توسعه حمل و نقل عمومی و خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) در کلانشهر مشهد آغاز شده است.

ژیلا حصاری افزود: 500 میلیارد تومان برای فروش اوراق مشارکت خط2 قطار شهری مشهد پیش‌بینی شده است. او گفت: سود این اوراق 18 درصد به صورت علی‌الحساب، با باز پرداخت هر سه ماه یک بار است. این اوراق در همه شعب بانک شهر سراسر کشور قابل واگذاری و معامله و بازگشت در بازارهای بورس و فرا بورس است./ خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر