jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۹۶۲ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۴۵

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه امروز یکشنبه کابینه این رژیم، بار دیگر اظهارات بی اساس خود درباره ایران و هولوکاست را تکرار کرد.

نتانیاهو: مشکل ما با ایران ارزش‌های آن است

به گزارش جام جم آنلاین، بنیامین نتانیاهو در ادامه اظهارات بی اساس درباره هولوکاست، تاکید کرده که مشکل صهیونیست‌ها با ایران فقط سیاست‌هایش نیست بلکه ارزش‌های آن نیز هست.

برگزاری نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در ایران، حالا بهانه‌ای برای اظهارات بی اساس نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی و همچنین حامیان غربی آن شده است.

به گزارش تایمز اسرائیل، بنیامین نتانیاهو که شب گذشته در تماس تلفنی با وزیر خارجه آمریکا بر لزوم محکوم کردن برگزاری نمایشگاه کاریکاتور هولوکاست در ایران تاکید کرده، امروز هم در این باره اظهارات بی اساسش را ادامه داده است.

نتانیاهو در کابینه این رژیم گفت: «ایران هولوکاست را انکار می‌کند، هولوکاست را مسخره می‌کند و در حال آماده شدن برای هولوکاستی دیگر است. به نظر من همه کشورهای جهان باید این را به شدت محکوم کنند».

نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس افزود: «مشکل اسرائیل با ایران، فقط سیاستهای ویرانگر و تهاجمی آن در منطقه نیست بلکه همچنین ارزش‌هایی است که بر آن استوار است».

منبع:فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر