jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۴۹۲۵ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۰۱

پلیس عراق امروز اعلام کرد که شمار تلفات انفجار تروریستی در تاسیسات گاز مایع در منطقه «التاجی» در شمال بغداد به 18 کشته و 32 زخمی رسید.

شمار تلفات انفجار در بغداد به 18 نفر رسید

به گزارش جام جم آنلاین ، پایگاه خبری فرات نیوز با اعلام این خبر که گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجار را به عهده گرفت، نوشت: صبح روز یکشنبه تروریست ها با هدف اشغال تاسیسات گاز مایع در منطقه التاجی در شمال بغداد دو خودروی انتحاری را در این مکان منفجر کردند که در جریان آن 18 نفر کشته و 32 نفر زخمی شدند.

براساس این گزارش، نیروهای امنیتی عراق با همراهی نیروهای مقاومت مردمی «الحشد الشعبی» این حمله تروریستی را خنثی کردند و در جریان این عملیات چند تروریست نیز کشته شد.

بر اثر بحران سیاسی داخلی، برخی شهرهای عراق به ویژه بغداد در روزهای اخیر، شاهد چند مورد انفجار خونبار بوده که بر اثر آن دهها نفر از شهروندان بی گناه این کشور کشته یا زخمی شده اند.

در بیانیه صادره از سوی دفتر نخست وزیر عراق که روز گذشته (شنبه) منتشر شد، تمامی فراکسیون های پارلمانی برای پایان بخشیدن به بحران سیاسی به گفت وگو فراخوانده شده اند.

حیدر العبادی در این بیانیه با اشاره به انفجارهای اخیر در بغداد و سماوه، سیاسیون عراق را از اتهام زنی به همدیگر برحذر داشت.

منبع: ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر