jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۹۰۴۸۶۸ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

کوبی برایانت، فوق‌ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز که بتازگی از دنیای توپ و تور خداحافظی کرده بود، در اقدامی تحسین برانگیز برای حمایت مالی از تیم فوتبال بانوان افغان اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ برایانت که در کشور ایتالیا بزرگ شده است، به عنوان یک هوادار به فوتبال عشق می‌ورزد و بازی زیبای تیم ملی برزیل و بارسلونا را به علت بالا بودن سطح آنها می‌پسندد. همین علاقه باعث شد زمانی که برایانت و همسر مکزیکی – آمریکایی‌اش صاحب دو دختر شدند، برایانت پشتیبانی خود را از فوتبال بانوان اعلام کند. بعد از اعلام حمایت مالی کوبی برایانت از فوتبال بانوان، مونیکا آلوارادو، عضو تیم ملی فوتبال بانوان مکزیک و بازیکن کهنه‌کار حاضر در جام‌های جهانی گذشته از اوخواسته است که به تیم ملی فوتبال زنان افغانستان کمک مالی بکند تا آنها بتوانند هزینه تهیه لباس‌های خود را بپردازند. برایانت هم با پذیرش پیشنهاد آلوارادو، بار دیگر مورد تشویق و تحسین هوادارانش قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر