jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۶۸۸ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

در پی شهادت فرمانده ارشد نظامی حزب‌الله لبنان، علی لاریجانی رئیس مجلس در پیامی به دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: شهادت بدرالدین، عزم نیروهای جهادی را علیه رژیم صهیونیستی تقویت می‌کند.

به گزارش میزان در پیام آیت‌الله آملی‌لاریجانی، رئیس قوه قضاییه به سید حسن نصرالله هم آمده است: تلاش‌های خستگی‌ناپذیر این سردار غیور جبهه ایمان و مقاومت، هیچ گاه از یاد و خاطره همرزمان او و مردم زجرکشیده و مقاوم لبنان زدوده نخواهد شد و خون پاک او و سایر شهدای حزب‌الله، درخت تنومند مقاومت را استوارتر خواهد کرد. همچنین سردار دهقان، وزیر دفاع نیز تاکید کرده خون شهید بدرالدین و دیگر شهدای مقاومت تروریسم را ریشه‌کن خواهد کرد. در پیام علی‌اکبر ولایتی، مشاور رهبر انقلاب در امور بین‌الملل نیز تصریح شده است: بی‌تردید خون شهدای بزرگ، ایستادگی و پایمردی در برابر رژیم صهیونیستی، آمریکا، جریانات افراطی و تکفیری و تروریسم در منطقه، محور مقاومت را به پیروزی نزدیک‌تر خواهد کرد.همزمان حسین امیرعبداللهیان، معاون عربی و آفریقایی وزیر امورخارجه جمهوری اسلامی ایران که در راس هیاتی سیاسی و امنیتی به لبنان سفر کرده است، بعداز ادای احترام به مقام والای شهید سید مصطفی بدرالدین و دیگر شهدای مقاومت اسلامی لبنان، تاکید کرد که مبارزه با تروریسم تکفیری با قوت ادامه می‌یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر