jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۴۵۸۳   ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۵۹

ولایتی در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان:

خون شهدای بزرگ محور مقاومت را به پیروزی نزدیک تر می کند

علی اکبر ولایتی در پیامی به دبیرکل حزب الله لبنان شهادت مصطفی بدرالدین را تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد: خون شهدای بزرگ ایستادگی و پایمردی در برابر رژیم صهیونیستی و جریانات افراطی و تکفیری در منطقه، محور مقاومت را به پیروزی نزدیک تر خواهد کرد.

خون شهدای بزرگ محور مقاومت را به پیروزی نزدیک تر می کند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از از پایگاه اطلاع رسانی علی اکبر ولایتی، متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌‌الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
حجت الاسلام و المسلمین حضرت سیدحسن نصرالله
دبیر کل محترم حزب الله
سلام علیکم
شهادت مجاهد عزیز و فرمانده بزرگ مقاومت، شهید مصطفی بدرالدین مشهور به سید ذوالفقار را تبریک و تسلیت عرض می کنم.

آن شهید بزرگوار عاشقانه و با ایمان راسخ به مسیر مقاومت و ایستادگی برای دفاع از آرمان ها و ارزش های متعالی اسلامی مبارزه نمود و بی تردید خون شهدای بزرگ ایستادگی و پایمردی در برابر رژیم صهیونیستی ، آمریکا، جریانات افراطی و تکفیری و تروریسم در منطقه ، محور مقاومت را به پیروزی نزدیک تر خواهد کرد.

البته شهادت این مجاهد نستوه سنگین و فقدان یکی از چهره های درخشان و تاثیرگذار جبهه مقاومت محسوب می گردد اما خون آن شهید، عزم نیروهای جهادی ، تقویت بنیه ایمانی و پایمردی هر چه بیشتر در برابر بدخواهان و توطیه گران و به ویژه رژیم صهیونیستی را به دنبال خواهد داشت.

اینجانب ضمن آرزوی علو درجات برای آن شهید ، این ضایعه بزرگ را به جنابعالی، همسنگران و همرزمان ،خانواده محترم شهید و مردم لبنان تبریک و تسلیت عرض نموده توفیقات روز افزون و صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.'

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

دیپلماسی سلامت

دیپلماسی سلامت

یکی از مهم‌ترین زمینه‌ها در حوزه فعالیت سیاست خارجی هر کشور، تامین منافع ملی است. درواقع ما باید وزارت امورخارجه را یک ایران خارج از کشور و خارج از مرز بدانیم. یعنی وزیر خارجه، وزیر بهداشت ایران در خارج از مرزها است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها