jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۹۰۴۴۶۰ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۲۹

عبدالله ویسی حالا روی ابرهاست. در ابتدای فصل حتی خوشبین ترین هواداران خوزستانی هم فکر نمی کردند تیمشان بتواند قهرمان این فصل شود.

ویسی، مردی که جشن قهرمانی را قبل از بازی تیمش شروع کرد +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، عبدالله ویسی نسبت به پیروزی تیمش مقابل ذوب آهن و کسب عنوان قهرمانی این فصل اطمینان زیادی داشت، آنقدر زیاد که قبل از شروع دیدار تیمش جشن قهرمانی را آغاز کرد. ویسی در حالی که ١٠ دقیقه به شروع بازی مانده بود همراه با پرچم فولاد و استقلال خوزستان که به هم گره خورده بود دور افتخار در ورزشگاه غدیر زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر