jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۴۲۶۵ ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

با دستگیری دو مدیر ارشد دیگر شهرداری تبریز شمار مدیران بازداشتی شهری این کلانشهر به 24 نفر رسید.

این دستگیری‌ها در ادامه پرونده مالی اخذ رشوه و تبانی در شورای شهر و شهرداری تبریز بوده است. موسی خلیل‌اللهی، دادستان عمومی و انقلاب تبریز در این باره گفت: مدیر حراست شهرداری تبریز و رئیس دفتر ساختمان عمارت شهرداری این شهر امروز بازداشت شدند. وی مجموع دستگیری‌ها در این پرونده را 24 نفر اعلام کرد و گفت: تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد. سه عضو شورای شهر و دو معاون شهردار تبریز از مهم‌ترین افرادی هستند که در جریان رسیدگی به این پرونده از اواخر سال گذشته تاکنون دستگیر شده‌اند. خلیل‌اللهی گفت: هنوز برآورد دقیقی از مبلغ تبانی وجود ندارد و پرونده در حال بررسی بیشتر است./ خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر