jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۸۱۷ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۵۴

سخنگوی کاخ کرملین تأکید کرد، نقایص فنی تجهیزاتی که در سوریه مورد استفاده قرار گرفته و همچنین نقاط ضعف بوجود آمده در عملیات نظامی در نبرد علیه تروریسم در سوریه مورد ارزیابی قرار گرفته و به زودی بر طرف می‌شود.

روسیه: نقایص عملیات نظامی در سوریه برطرف خواهد شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین امروز چهارشنبه اعلام کرد، عملیات نظامی روسیه در سوریه کاستی‌ها و دشواری‌ها و نقاط ضعفی داشته که حتما بررسی شده و به زودی برطرف خواهد شد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، پسکوف تأکید کرد، مسئله وجود نقاط ضعف در عملیات نظامی روسیه در سوریه که توسط «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه روز گذشته مطرح شده مربوط به مسائل کاری و عملکردی می‌شود و شامل عملکرد برخی تجهیزات مورد استفاده نیز می‌گردد.

وی افزود: از همین رو این مسائل به طور کامل مورد تحلیل و ارزیابی قرار خواهد گرفت تا استفاده مناسب و بهره‌گیری کامل از این تجهیزات فنی میسر گردد.

سخنگوی کاخ کرملین در اظهارات خود در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگاران به هیچ عنوان نامی از نوع تجهیزات مد نظر نبرد و دلیل آن را نیز حساسیت مسئله عنوان کرد و تأکید داشت که اطلاعات دقیقتر در این رابطه باید از وزارت دفاع روسیه درخواست شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر