jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۰۳۸۱۷   ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۶:۵۴

سخنگوی کاخ کرملین تأکید کرد، نقایص فنی تجهیزاتی که در سوریه مورد استفاده قرار گرفته و همچنین نقاط ضعف بوجود آمده در عملیات نظامی در نبرد علیه تروریسم در سوریه مورد ارزیابی قرار گرفته و به زودی بر طرف می‌شود.

روسیه: نقایص عملیات نظامی در سوریه برطرف خواهد شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، «دیمیتری پسکوف» سخنگوی کاخ کرملین امروز چهارشنبه اعلام کرد، عملیات نظامی روسیه در سوریه کاستی‌ها و دشواری‌ها و نقاط ضعفی داشته که حتما بررسی شده و به زودی برطرف خواهد شد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، پسکوف تأکید کرد، مسئله وجود نقاط ضعف در عملیات نظامی روسیه در سوریه که توسط «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه روز گذشته مطرح شده مربوط به مسائل کاری و عملکردی می‌شود و شامل عملکرد برخی تجهیزات مورد استفاده نیز می‌گردد.

وی افزود: از همین رو این مسائل به طور کامل مورد تحلیل و ارزیابی قرار خواهد گرفت تا استفاده مناسب و بهره‌گیری کامل از این تجهیزات فنی میسر گردد.

سخنگوی کاخ کرملین در اظهارات خود در این رابطه در گفت‌وگو با خبرنگاران به هیچ عنوان نامی از نوع تجهیزات مد نظر نبرد و دلیل آن را نیز حساسیت مسئله عنوان کرد و تأکید داشت که اطلاعات دقیقتر در این رابطه باید از وزارت دفاع روسیه درخواست شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها