نوانما اخبار کد خبر: ۹۰۳۷۰۲ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۴۵

«علیرضا قربانی» برای آغاز تور کنسرت‌هایش تهران را به مقصد فرانسه ترک کرد. این خواننده باسابقه موسیقی پاپ از این هفته در سه کشور اروپایی کنسرت خواهد داشت و سپس به آفریقا می‌رود.

«علیرضا قربانی» در چهار کشور اروپایی و آفریقایی روی صحنه خواهد رفت

به گزارش جام جم نوا، قربانی ابتدا در «پواتیه»، شهر معماری‌های رومی، روی صحنه خواهد رفت. آمفی‌ تئاتر این شهر که در مرکز کشور فرانسه قرار دارد روز دوازده می برابر با 23 اردیبهشت از این خواننده میزبانی خواهد کرد. خواننده «مدار صفر درجه» سپس راهی کشور «پرتغال» می‌شود و روز 15 می برابر با 26 اردیبهشت در بنیاد «کالوسته کولبنیکن» شهر «لیسبون» برنامه خود را برگزار می‌کند.

مقصد بعدی علیرضا قربانی و گروهش شهر «دورتموند» در کشور «آلمان» است. فستیوال «کِلَنگ وکال» در این شهر از طنین آواز قربانی می‌کند. فستیوال «موازینه» در شهر «رباط» کشور «مراکش» هم مقصد آخر تور بین‌المللی کنسرت‌های علیرضا قربانی خواهد بود. این برنامه در تاریخ 21 می مقارن با اول خرداد برگزار می‌شود.

قربانی در این کنسرت‌ها قطعات آلبوم «سودایی» از ساخته‌های «سامان صمیمی» را اجرا خواهد کرد. این آلبوم یک سال قبل از سوی کمپانی «آکورد کریسز» در فرانسه و قاره اروپا منتشر شد. این کمپانی هم به عنوان مدیر برنامه‌های اجراهای علیرضا قربانی در اروپا، درسایت خود خبر مفصلی با موضوع تور کنسرت‌های این خواننده درج کرده است.

او پس از اجرای برنامه در مراکش به ایران باز می‌گردد تا برای برگزاری کنسرت‌های «دخت پری‌وار» در تهران آماده شود. این کنسرت‌ها از تاریخ 19 تا 22 خرداد و به میزبانی تالار وحدت برگزار می‌شود. بلیت‌فروشی اجراهای دخت پری‌وار آغاز شده و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه نمایند.

منبع: موسیقی ما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: