jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۳۶۵۰ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۵۸

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران:‌ روباه های پایتخت با وجود شمار زیاد بی آزارند.

روباه های تهران زیاد اما بی آزارند

به گزارش جام جم آنلاین ، محمدهادی حیدرزاده افزود: هرچند این گونه جانوری یک حیوان شهری نیست اما با توجه به بی آزار بودن آن هیچ محدودیتی برای شهروندان تهرانی ایجاد نمی کند.

وی کنترل جانوران مضر و موذی شهری از جمله موش را از مزایای روباه دانست و گفت: با این حال با هماهنگی هایی که با سازمان آتش نشانی به عمل آمده است ماموران این سازمان موظفند به محض به تله انداختن این حیوان آنها را در اختیار محیط زیست قرار دهند تا در زیستگاه اصلی رهاسازی شوند.
حیدرزاده از مردم خواست درصورت مشاهده روباه بدون اینکه به این گونه جانوری آسیب برسانند مراتب را با آتش نشانی و یا محیط زیست شهر تهران در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر