jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۸۷ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

محمدرضا باهنر، نائب‌رئیس مجلس با بیان این‌که اکثریت مجلس دهم در دست اصولگرایان است و اصلاح‌طلبان نیز یک اقلیت قدرتمند هستند، گفت: معتقدم آقای لاریجانی ریاست مجلس آینده را به عهده خواهد داشت.

به گزارش فارس، باهنر در نشست خبری با تاکید بر این‌که در حال حاضر یک رقابت جدی بین دو جریان اصلی یعنی اصلاح‌طلبان و اصولگرایان وجود دارد، گفت:‌ مجلس دهم دو فراکسیون فعال بیشتر ندارد که یکی فراکسیون اصلاح‌طلبان و دیگری فراکسیون عام است که اصولگرایان و مستقلین را در برمی‌گیرد. نایب رئیس مجلس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که طرف مقابل نشان داده که به تعهدات خود در عرصه‌های مختلف از جمله در برجام، پایبند نیست، اظهار کرد: البته این‌که ما بخواهیم جمع‌بندی کنیم و بگوییم یک طرف توافق، زیر میز زده، هنوز به آن نقطه نرسیده‌ایم و در عین حال یکسری گشایش‌هایی انجام شده و برخی گشایش‌ها تاخیر داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر