jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۵۶۷ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

واکنش ابراهیمی به شایعه حضورش در قطر

فعلا فرصت هست و عجله‌ای ندارم

امید ابراهیمی، هافبک دفاعی استقلال در آستانه انتقال به لیگ قطر است؟ این پرسشی است که اکثر رسانه‌ها از او دارند، اما امید هنوز پاسخ روشنی در این باره نداده است.

در پایان فصل جاری قرارداد امید ابراهیمی با استقلال به پایان می‌رسد و هنوز معلوم نیست قراردادش را تمدید می‌کند یا نه. ابراهیمی در پاسخ به این پرسش جام‌جم که آیا قرار است در پایان فصل به لیگ ستارگان قطر بروی، می‌گوید: «خودم زیاد در جریان نیستم. در نیم‌فصل پیشنهادهایی بود اما تصمیم گرفتم در استقلال بمانم.» او در پاسخ به این پرسش که چرا در استقلال ماندی و پیشنهاد خوب مالی قطری‌ها را رد کردی، جواب می‌دهد: «خودم دوست داشتم در استقلال بمانم. با استقلال قرارداد داشتم و دوست نداشتم این تیم را تنها بگذارم. احساس کردم به من نیاز دارد و پشیمان نیستم.» ابراهیمی درباره انتقالش در تابستان به یک باشگاه قطری می‌گوید: «فعلا بگذارید این فصل تمام شود. ما هنوز اندکی شانس قهرمانی در لیگ برتر داریم. فینال حذفی هم باقی مانده. ترجیح می‌دهم تا 10 خرداد به هیچ چیز جز استقلال فکر نکنم.

خبرهای موثق از قطر حکایت از آن دارد که باشگاه الخور و الجیش در پی جذب امید ابراهیمی هستند و پیشنهاد مالی آنها هم برای جذب این بازیکن مناسب است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر