jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۹۰۳۴۱۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۷:۲۴

چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه صبح امروز در تالار ایوان شمس تهران درحالی برگزیدگان خود را شناخت که خبرنگاران گروه جامعه جام جم در دو بخش جشنواره خوش درخشیدند.

‫درخشش خبرنگاران جام جم در جشنواره اعتیاد و رسانه

به گزارش جام جم آنلاین ، در مراسم اختتامیه این جشنواره که با حضور مقامات ستاد مبارزه با مواد مخدر، رسانه ملی و شهرداری تهران و به رسم سه دوره پیشین با نظم و ترتیبی ویژه برگزار شد‬ مریم یوشی زاده ، دبیر گروه جامعه در بخش یادداشت موفق به کسب رتبه اول، مهدی آیینی خبرنگار گروه اجتماعی دربخش یادداشت موفق به کسب رتبه دوم و مریم خباز خبرنگار گروه جامعه دربخش گزارش رتبه سوم مشترک را به دست آوردند و هرسه برگزیده با تندیس جشنواره، لوح سپاس و جایزه نقدی مورد قدردانی قرار گرفتند.

در چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه بیش از 700 اثر شرکت داشت که روزنامه جام جم موفق شد سه جایگاه برتر را از آن خود کند.

دراین مراسم، فرزین رحیم نظری، رئیس جشنواره، نقش رسانه های گروهی در تحقق اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر را بسیار مهم دانست و گفت: برگزار کنندگان جشنواره تلاش می کنند در یک تعامل همه جانبه و دائمی با هنرمندان و اصحاب رسانه نقش مهم آنها را در اجرای این راهبرد به نمایش بگذارند.‬

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر