jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۹۶ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

تیم ملی تا دو ماه قبل با یک برند قرارداد داشت و هفته گذشته از برندی ایتالیایی رونمایی شد. به اندازه کافی از برند قبلی انتقاد شد و ایرادها و کیفیت پایین آن به چشم آمد و لازم نیست درباره آن بنویسیم، اما اگر قرار بود لباسی را برای تیم ملی انتخاب کنیم که رسانه‌ها از آن به عنوان «زیرپیراهن» نام ببرند، چرا قرارداد لباس را عوض کردید؟

همان قرارداد قبلی خوب بود. پیراهن‌های پلاستیکی تولید منیریه را به نام آلمانی بر تن بازیکن تیم ملی می‌کردیم و خلاص. دیگر چرا پای یک نام دیگر را وسط کشیدید؟ مالک باشگاه ایرانی بلواستارز آمریکا می‌گفت «تیم من با 2000 هوادار قراردادی 120 هزار دلاری با نایک دارد، چگونه مدیران فوتبال ایران برای تیم ملی ایران نمی‌توانند قراردادی مناسب با یک برند باکیفیت ببندند؟!»... پرسش دقیقا این است: چرا اجازه نمی‌دهند پای برندهای باکیفیت به ایران باز شود؟ برند جدید تیم ملی ایران اگر خوب بود، تیم ملی همان کشور از آن استفاده می‌کرد. چرا ایتالیا از این برند استفاده نمی‌کند؟! چرا اجازه نمی‌دهند پای برندهای معتبر آلمانی مانند آدیداس و پوما به فدراسیون فوتبال باز شود؟ خود تیم ملی ایتالیا (که ما یک تولیدی از آن کشور برای خود انتخاب کرده‌ایم) از لباس باکیفیت پوما استفاده می‌کند که همه مختصات لباس مناسب ورزشی را دارد. چرا نمی‌گذارند پای برندهای معتبر به فدراسیون فوتبال باز شود؟ چه کسانی در این راه سنگ‌اندازی می‌کنند و چرا؟! و پرسش آخر: آیا مهدی تاج این قدرت را دارد که همه موانع را از سر راه بردارد و لباس آبرومند بر تن بازیکنان تیم ملی ایران کند؟

علی جوادی

دبیر گروه ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر