jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۱۹۳ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

بازی استقلال و تراکتور آن‌قدر حساس بود که دو طرف در زمین بازی همه جوره تحت فشار بودند. خیلی‌ها در زمین این فشار را تحمل کردند، اما امیر قلعه‌نویی و مهدی رحمتی نتوانستند.

در پایان بازی، این دو حتی نزدیک بود درگیری فیزیکی پیدا کنند و چه‌بسا دخالت نیمکت‌نشین‌های دو تیم نبود، کار به زد و خورد هم می‌کشید. وقتی همان اوایل بازی، قلعه نویی به داور اعتراض کرد که چرا رحمتی وقت تلف می‌کند، این دروازه‌بان که تصور می‌کرد او می‌خواهد داورها را در طول بازی تحت فشار بگذارد، رو به او کرد و فریاد زد بهتر است روی نیمکتش بنشیند. این اتفاقات باعث شد حتی داور به رحمتی کارت زرد نشان بدهد. وقتی داور سوت پایان بازی را هم زد، نزدیک بود کار دو طرف به درگیری بکشد که همه اطرافیان وساطت کردند. ولی در رختکن دو تیم هم اتفاقاتی افتاد.

اشک حاج‌محمدی

امین حاج‌محمدی، مدافع استقلال ـ که روی گل سوم تراکتورسازی اشتباه بزرگی کرد و با تقدیم کردن توپ به نانگ ، زمینه‌ساز گل سوم حریف شد ـ پس از بازی حال و روز خوشی نداشت و حتی در رختکن استقلال گریه می‌کرد. چند بازیکن جوان و باتجربه تیم هم به او دلگرمی دادند که این اتفاق‌ها برای هر فوتبالیستی می‌افتد، ولی او باید در آن صحنه توپ را دور می‌کرد.

سکوت مظلومی

پرویز مظلومی، سرمربی استقلال پس از باخت، بسیار ناراحت بود و در رختکن تیمش هم ترجیح داد حرف زیادی نزند. او فقط از اشتباهات فردی گلایه داشت و می‌گفت امسال این اشتباهات باعث شد نتوانند قهرمان لیگ برتر شوند.

انتقاد از رحمتی

دو سه بازیکن با تجربه استقلال از نتیجه بازی بشدت ناراحت بودند و حتی یکی از آنها در جمع چند نفره‌شان گفت: تیم باخته و آن وقت کاپیتان تیم دارد دعوا می‌کند. ما امروز در بازی نیاز به آرامش داشتیم. حتی قبل از بازی کلی درباره‌اش حرف زده بودیم. این رفتارها به ضرر خود ما شد. وقتی با تجربه تیم این طور رفتار می‌کند وای به حال جوان‌ها.

غیبت مجیدی

در حالی که همه خبرگزاری‌ها از حضور مجیدی در رختکن استقلال خبر دادند، ولی او اصلا به رختکن این تیم نرفت. همه پیش‌بینی می‌کردند او به جمع آبی‌ها برود، اما فرهاد ترجیح داد بعد از دست تکان دادن برای هواداران این تیم، ورزشگاه را ترک کند و به خانه برود.

پایکوبی در رختکن تراکتور

تراکتوری‌ها به خاطر برد استقلال بسیار خوشحال بودند و در رختکن خودشان جشن و پایکوبی کردند. امیر قلعه‌نویی اما وقتی از کنفرانس به رختکن رفت، فقط به بازیکنانش خسته نباشید گفت و از اتفاقات بعد از بازی ناراحت به نظر می‌رسید. هواداران استقلال، علیه سرمربی سابق‌شان شعارهایی دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر