jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۹۰۳۰۷۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

رئیس اداره حفاظت محیط‌زیست دزفول از بازگرداندن سه راس گوزن زرد نجات یافته از سیل به سایت دزفول خبر داد و گفت: براساس گزارش و مشاهده محیط‌بانان به احتمال زیاد تمام گوزن‌های زرد در داخل منطقه حفاظت شده باشند.

به گزارش ایرنا، 26 فروردین به‌دنبال طغیان رودخانه دز، سایت احیا و تکثیر گوزن زرد ایرانی دچار آب گرفتگی شدید شد و قسمت‌های مهمی از فنس و دیگر تاسیسات این سایت از بین رفت. براثر سیل و تخریب فنس منطقه حفاظت شده، تعداد 35 راس گوزن زرد ایرانی در منطقه میان آب دزفول مفقود شدند. اکنون فرهاد قلی‌نژاد از زنده بودن تعداد زیادی از گوزن‌های مفقود شده خبر می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر