jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۹۰۲۹۶۵ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۳۸

طی روزهای اخیر انجام شده است

آزمایش موشک دوربرد با خطای 8 متر در ایران

۱

معاون ستاد کل نیروهای مسلح از آزمایش موشک بالستیک 2هزار کیلومتری با خطای 8 متر خبر داد.

آزمایش موشک دوربرد با خطای 8 متر در ایران

به گزارش جام جم آنلاین ، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران طی روزهای اخیر یک فروند موشک بالستیک دور برد (2هزار کیلومتری) با میزان خطای 8 متر ازمایش کردند.

این خبر را سردار عبداللهی معاون ستاد کل نیروهای مسلح در جشنواره علمی باقر العلوم (ع) اعلام کرده و گفته است که این موشک 2هفته قبل پرتاب شده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: ستاد کل نیروهای مسلح 10 درصد از منابع بنیه دفاعی را برای تحقیقات قرار داده که عدد قابل توجهی است ولی در بخش دولتی زیر یک درصد بودجه اختصاص داده شده است.

منبع: فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهنام
-
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۰
این هارو بكوبید بر سر داعشی ها تا به ایرانی ها جرات چپ نگاه كردن نكنند
۰
۰

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر