jamejamnashriyat
نشریات تپش کد خبر: ۹۰۲۸۶۰ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

دختر جوانی که معلول بوده و قربانی دوستی اینترنتی شده است، می‌گوید: اولین بار مرد جوان در فضای مجازی آشنا شدم. او ادعا کرد پدرش جواهر‌فروش است و خودش نیز روان‌شناس و در سوئد است و در ایران اقامت ندارد. ابتدا خام حرف‌هایش شدم. چند روز بعد آقای روان‌شناس ادعا کرد برای دیدن پدرش که سرطان خون دارد به ایران آمده و از من خواست به دیدنش بروم.

دختر جوان ادامه داد: مرد شیاد ادعا کرد خودش هم مبتلا به سرطان روده است و کسی از این موضوع اطلاع ندارد. وقتی از او خواستم به دیدنم بیاید ادعا کرد پول ندارد و من نیز مقداری پول برای درمان بیماری و پول توجیبی به او دادم. از او خواستم برای درمان به ایران بیاید، اما از من خواست 10 میلیون به او بدهم تا دی ماه به من پس بدهد. این پول را به او دادم، اما هیچ‌وقت این پول را برنگرداند. هر وقت هم پولم را می‌خواستم به من و خانواده‌ام فحاشی می‌کرد. در این مدت حتی کارم به تهیه پول با نزول رسید.

قربانی دوستی اینترنتی اضافه کرد: جوری برنامه‌ریزی کردم که او بهانه‌ای برای نیامدن نداشته باشد و مجبور باشد به اصفهان بیاید. حتی 50 هزار تومان پول بلیت اتوبوسش را خودم دادم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر