jamejamnashriyat
نشریات جام ورزشی بانوان کد خبر: ۹۰۲۴۴۵ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۰۸:۰۰

بانوی تیراندازی با کمان کشورمان یکی از ورزشکارانی است که انتظار درخشش او در پارالمپیک 2016 ریو می‌رود.سایت رسمی کمیته بین‌المللی پارالمپیک تصمیم گرفته در هر هفته یکی از 22 رشته‌ حاضر در پارالمپیک 2016 ریو و چهره‌های سرشناس و مدعی آن رشته را معرفی کند تا مردم درک بیشتری نسبت به ورزش معلولان داشته باشند.

این سایت مطلب این هفته خود را به تیراندازی با کمان اختصاص داده و در آن از زهرا نعمتی نیز نام برده است.

سردبیر سایت paralympic.org با اشاره به این که نعمتی یکی از محبوب‌ترین پارالمپین‌های جهان است، عنوان کرد: نعمتی در مسابقات تیراندازی با کمان معلولان قهرمانی آسیا در سال 2015 به مدال طلا رسید و موفق شد جواز حضور در بازی‌های پارالمپیک را کسب کند. او در پارالمپیک 2012 لندن یک رکورد به ثبت رساند و در ریکرو انفرادی W1/W2 صاحب مدال طلا شد. نعمتی همچنین کسب مدال برنز در ریکرو تیمی زنان را در کارنامه دارد. موفقیت نعمتی با پوشش رسانه‌ای قابل توجهی در ایران مواجه شد به طوری که زنان معلول در ورزش بویژه رشته تیراندازی با کمان این روزها از او الهام می‌گیرند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

از سراب دموکراسی تا واقعیت نژادپرستی

یکی از متفکران معاصر، ایالات متحده آمریکا را تجسم آمال و ایده‌آل‌های دوران روشنگری‌ نامیده است. دوران به اصطلاح روشنگری مرحله‌ای در عالم غرب مدرن بود که مدرنیته در نظر و عمل به اوج خود و به نقطه تثبیت رسیده بود.

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر