jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۹۰۱۲۷۸ ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۲:۰۰

سانگ جین پارک، رییس کنفدراسیون سوارکاری آسیا، همزمان با دیدار رییس‌جمهور این کشور از ایران، میهمان فدراسیون سوارکاری ایران بود.

رییس کنفدراسیون سوارکاری آسیا با رییس جمهور کره به ایران آمد

به گزارش جام جم ورزشی ، رئیس کنفدراسیون آسیا، در گفتگو با شبکه های تلویزیونی، از رشد تحسین برانگیز ورزش سوارکاری در ایران گفت و چشم انداز این ورزش را در کشور ما، بسیار امیدوارکننده، توصیف کرد.
دکتر خلیلی، رئیس فدراسیون سوارکاری هم در دیدار با آقای پارک، گزارشی از توسعه میادین سوارکاری در ایران ارائه کرد و تعامل و همکاری با کنفدراسیون آسیا را، از مهمترین برنامه های فدراسیون، برشمرد که زمینه ساز پیشرفت و ارتقاء سطح ورزش سوارکاری در کشورمان خواهد شد.
سانگ جین پارک، رئیس کنفدراسیون سوارکاری آسیا نیز، از حضور مؤثر مدیران فدراسیون در اجلاس های آسیایی، قدردانی کرد و برای همکاری بیشتر با آنها اعلام آمادگی نمود، وییادآور شد که میزبانی اجلاس کنفدراسیون آسیا در سال آینده میلادی به ایران سپرده شده که این رویداد برای نخستین بار در کشور ما برگزار می شود و فرصت بسیار مناسبی برای معرفی توانمندی های ورزش سوارکاری ایران و کسب جایگاه مهم و شایسته برای کشورمان در منطقه غرب آسیا و خاورمیانه خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر