سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق:

انتخاب ایران دلیل سیاسی ندارد

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران خبر داد، البته او تاکید کرد که آنها هم در عربستان به میدان نمی‌روند و سعودیها هم باید یک کشور ثالث پیشنهاد دهند.
کد خبر: ۸۹۹۸۲۶
ایران میزبان بازی‌های عراق به جز دیدار با عربستان شد

به گزارش جام جم ورزشی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازی های عراق در انتخابی جام جهانی 2018 به استثنای بازی برابر عربستان در ایران موافقت کرد.

کامل زغیر، سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا قبول کرد که بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران برگزار شود. قرار است که ما برای دیدار با عربستان کشور دیگری را پیشنهاد دهیم و عربستان هم باید یک کشور را پیشنهاد دهد چرا که ما هم در عربستان به میدان نمی‌رویم.

البته سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در حالی این سخنان را بر زبان آورده است که پیش از این سعودی ها اعلام کردند که فقط در عربستان از عراق پذیرایی می‌کنند و از طرف دیگر هم رئیس فدراسیون فوتبال عراق هم تاکید کرد که تنها در ایران برابر عربستان بازی می‌کنند.

منبع: ایسنا

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ایرانی
-
۱۷:۰۱ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
۰
۰
آفرین به عراق . با اینكار عربستان خودش را بیچاره كرد چون میزبانی را از دست می دهد. آنها این حماقت را در بازیهای باشگاهی با ایران هم انجام دادند و چوبش را خوردند .!!
نرم افزار موبایل
-
۱۷:۰۶ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵
۰
۰
همه دنیا می دانندكشورماایران امن است شماسعودی هالیاقت نداریددركشورمابازی كنید...

نیازمندی ها