jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۹۹۸۲۶   ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۵:۳۰

سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق از موافقت کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران خبر داد، البته او تاکید کرد که آنها هم در عربستان به میدان نمی‌روند و سعودیها هم باید یک کشور ثالث پیشنهاد دهند.

ایران میزبان بازی‌های عراق به جز دیدار با عربستان شد

به گزارش جام جم ورزشی ، کنفدراسیون فوتبال آسیا با برگزاری بازی های عراق در انتخابی جام جهانی 2018 به استثنای بازی برابر عربستان در ایران موافقت کرد.

کامل زغیر، سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا قبول کرد که بازیهای تیم ملی فوتبال عراق در انتخابی جام جهانی به استثنای بازی با عربستان در خاک ایران برگزار شود. قرار است که ما برای دیدار با عربستان کشور دیگری را پیشنهاد دهیم و عربستان هم باید یک کشور را پیشنهاد دهد چرا که ما هم در عربستان به میدان نمی‌رویم.

البته سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق در حالی این سخنان را بر زبان آورده است که پیش از این سعودی ها اعلام کردند که فقط در عربستان از عراق پذیرایی می‌کنند و از طرف دیگر هم رئیس فدراسیون فوتبال عراق هم تاکید کرد که تنها در ایران برابر عربستان بازی می‌کنند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ایرانی
-
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
آفرین به عراق . با اینكار عربستان خودش را بیچاره كرد چون میزبانی را از دست می دهد. آنها این حماقت را در بازیهای باشگاهی با ایران هم انجام دادند و چوبش را خوردند .!!
۰
۰
نرم افزار موبایل
-
۱۷:۰۶ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
همه دنیا می دانندكشورماایران امن است شماسعودی هالیاقت نداریددركشورمابازی كنید...
۰
۰

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر