jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۹۹۶۵۵   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۲۲:۳۴

وزیر آموزش و پرورش گفت: درخواست برگزاری آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده ایم.

درخواست استخدام ۱۰ هزار نفر در وزارت آموزش و پرورش

به گزارش جام جم آنلاین، علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان آموزش متوسطه و روسای ادارات مشاوراستانهای سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، گفت: امسال وزارت آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار خواهد کرد.

وی افزود: درخواست برگزاری آزمون استخدامی و جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش را به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده ایم و در تلاشیم در صورت تصویب نهایی آن آزمون زودتر از سال گذشته برگزار شود.

وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: تعداد ۱۰ هزار نفر دیگر از طریق کنکور سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان می شوند و دوره های تربیت حرفه ای معلمی را می گذرانند.

فانی با اشاره به هفته گرامیداشت مقام معظم گفت: روز ۱۳ اردیبهشت تعدادی از دانشجو معلمان در حضور مقام معظم رهبری سوگندنامه معلمی را قرائت خواهند کرد.

وی ادامه خواهد داد: متن این سوگندنامه در شورای عالی آموزش و پرورش تدوین شده و از مهرماه سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تعدادی از دانشجو معلمان وارد مدارس شده و عملا به عنوان همکاری به تدریس مشغول می شوند.

وزیر آموزش و پرورش درباره رتبه بندی فرهنگیان نیز بیان کرد: ادامه رتبه بندی همکارانی که از لحاظ قانونی می توانند رتبه بندی شوند در سال جاری انجام می شود.

منبع: مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر