jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۷۵۷۹   ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۰

سازمان پزشکی قانونی با تکذیب ادعاهای خانواده متهم پرونده قتل ستایش اعلام کرد: هر گونه اعلام نظر در خصوص این پرونده به خانواده متهم، مردود است.

توضیح پزشکی قانونی درباره پرونده ستایش / ادعای خانواده متهم کذب است

به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان پزشکی اعلام کرد مطابق روال همه پرونده های قضایی ارجاعی به این سازمان، نظرات تخصصی پزشکی قانونی تنها به قاضی پرونده اعلام می شود و پیش از قاضی پرونده، احدی از نظر این سازمان مطلع نیست.

ضمن یادآوری این موضوع، از رسانه ها درخواست می شود، ادعای طرح شده از جانب پزشکی قانونی پیرامون پرونده های قضایی را صرفا از مرجع قضایی دریافت کرده و از انتشار اظهارات تأیید نشده و غیر موثق نقل شده از سازمان پزشکی قانونی، جدا خودداری کنند.

خانواده پسر ۱۷ ساله متهم به قتل ستایش، پیش از این مدعی شده بودند که پزشکی قانونی به انها اعلام کرده است که در جریان قتل ستایش ، تجاوزی صورت نگرفته است که این ادعا از سوی پزشکی قانونی رد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ستایش
-
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
خانواده متهم هم با این دروغ گویی ثابت كردن نه خودشون ... نه پسرشون رو تونستن تربیت كنن حكم متهم غیر از اعدام نباید چیزه دیگه ای باشه.
۰
۰
سعید
-
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
سلام.مجرم باید مجازات شودفرقی نمی كندایرانی باشد یاافغانی ویاهرملیتی دیگر.مجازات تجاوز به عنف هم كه اعدام است.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر