jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۹۷۵۷۹ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۵  |  ۱۰:۵۰

سازمان پزشکی قانونی با تکذیب ادعاهای خانواده متهم پرونده قتل ستایش اعلام کرد: هر گونه اعلام نظر در خصوص این پرونده به خانواده متهم، مردود است.

توضیح پزشکی قانونی درباره پرونده ستایش / ادعای خانواده متهم کذب است

به گزارش جام جم آنلاین ، سازمان پزشکی اعلام کرد مطابق روال همه پرونده های قضایی ارجاعی به این سازمان، نظرات تخصصی پزشکی قانونی تنها به قاضی پرونده اعلام می شود و پیش از قاضی پرونده، احدی از نظر این سازمان مطلع نیست.

ضمن یادآوری این موضوع، از رسانه ها درخواست می شود، ادعای طرح شده از جانب پزشکی قانونی پیرامون پرونده های قضایی را صرفا از مرجع قضایی دریافت کرده و از انتشار اظهارات تأیید نشده و غیر موثق نقل شده از سازمان پزشکی قانونی، جدا خودداری کنند.

خانواده پسر ۱۷ ساله متهم به قتل ستایش، پیش از این مدعی شده بودند که پزشکی قانونی به انها اعلام کرده است که در جریان قتل ستایش ، تجاوزی صورت نگرفته است که این ادعا از سوی پزشکی قانونی رد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ستایش
-
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
خانواده متهم هم با این دروغ گویی ثابت كردن نه خودشون ... نه پسرشون رو تونستن تربیت كنن حكم متهم غیر از اعدام نباید چیزه دیگه ای باشه.
۰
۰
سعید
-
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
سلام.مجرم باید مجازات شودفرقی نمی كندایرانی باشد یاافغانی ویاهرملیتی دیگر.مجازات تجاوز به عنف هم كه اعدام است.
۰
۰

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر